Ditën e kaluar modelja më e famshme në industrinë e modelingut mori kritika të ashpra së bashku me revistën prestigjose…
Xhensila Myrtezaj është në pritje të fëmijës nga martesa me partnerin e saj Bes Kallaku, por mesa duket frika nga…
Ajo u kurorëzua kohët e fundit si fituese e një gare të këndimit në Kinë. Por Jessie J provoi se…
Kohët e fundit ballerina shqiptare Klaudia Pepa ka qenë shumë e përfolur në mediat rozë. Fotot nudo të saj dhe…
Këngëtarja amerikane Ariana Grande ka shpërthyer në lot, teksa ka dhënë intervistën e parë televizive në emisionin “The Tonigh’’ që…
Çifti i famshëm turk Kadir Dogulu dhe Neslihan Atagul janë parë teksa dalin nga spitali.  Ata janë fotografuar nga paparacët…
Tema më e diskutuar e momentin jo vetëm në Britani por edhe në të gjithë botën , pë rata që…
Përveç intervistave dhe rrëfimeve në emisionet televizive Vip-at e shoëbizz-it aktualisht kanë edhe një tjetër mjet komunikimi i cili aktualisht…
David Beckham ka marrë një surprizë të bukur për 43 vjetorin e tij nga djali i madh, Brooklyn. Familja ka…
Maji është muaji ideal për artistët për të nisur pushimet pasi projektet e shumta muzikore nuk e favorizojnë këtë gjatë…
Një fotografi e postuar dje nga këngëtari Eugent Bushpepaj, i cili përfaqëson Shqipërinë në Eurovizion emocionoi shqiptarët, por nuk ka…
Aktori Johnny Depp është futur sërish në telashe. Pas peripecive që kaloi nga një seancë gjyqësore në tjetrën për shkak…

Lajmet e fundit

Britania në alarm për shqiptarë, deputetët: Të dërgohen në Ruandë, janë vend në paqe

Politikë

Britania në alarm për shqiptarë, deputetët: Të dërgohen në Ruandë, janë vend në paqe

  Fluksi i madh i emigrantëve shqiptarë që po përpiqen të hyjnë ilegalisht në Britaninë e Madhe, ka detyruar ligjvënësit atje të kërkojnë rikthim të skemës së Ruandës. Plani parashikon që individët...

Qytetarët revoltohen para zyrës së tij, Çuçi largohet nga godina e Ministrisë së Brendshme

Politikë

Qytetarët revoltohen para zyrës së tij, Çuçi largohet nga godina e Ministrisë së Brendshme

  Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi është larguar nga zyra e tij para fillimit të protestës për vdekjen e 7-vjeçares në Himarë, e cila u përplas nga skafi i drejtuar nga...

3 arsyet pse siguracionin “Karton Jeshil” duhet ta merrni nga SIGAL UNIQA

Aktualitet

3 arsyet pse siguracionin “Karton Jeshil” duhet ta merrni nga SIGAL UNIQA

  Gushti parashikohet të jetë muaji më i nxehtë i vitit dhe shumë prej nesh kanë nisur tashmë pushimet verore me zonat bregdetare janë destinacionet e preferuara.Disa zgjedhin Shqipërisë, ndërsa disa...