Sex simboli italian aktori i njohur Gabriel Garko është akuzuar shpesh nga mediat italiane se ai ka kryer ndërhyrje kirugjikale…
Demi Lovato duket se po gjen qetësi pas problemeve me drogën, ku për pak humbi jetën nga mbidoza rreth 1…
Ndaj aktores 60-vjeçare hapet një çështje në lidhje me luftën e saj me varësinë nga droga dhe se si ajo…
Lil Reese është shtruar këtë të hënë në spital. Ai është transferuar në qëndrën mjeksore Christ në Oak Lawn pasi…
Fifi do të vijë shumë shpejt me një projekt të ri muzikor. Këtë herë bëhet fjalë për një tjetër bashkëpunim…
Anastasia Kvitko, nuk ndalet asnjëherë, duke treguar fotot e saj joshëse në bikini. Modelja ka publikuar së fundmi një imazh…
Që prej ditësh së djeshme është përfolur për një lidhje mes aktorëve Drilon Hoxha dhe Anna Likës. Mirëpo, menjëherë ka…
Në këtë të shtunë, fundjavë, ditë me shiu, Ermal Mamaqi i ka dhënë diell kësaj dite të zymtë. Ai ka…
Këngëtarja shqiptare me renome botërore, Dua Lipa, është duke promovuar vazhdimisht këngën e saj më të re “Don’t start now”.…
Meghan dhe Harry janë bërë prind të një djali 6 muaj më parë, por mesa duket çifti ka në plan…
Rita Ora ka kërkuar ndihmë nga fansat e saj për të vendosur për një ‘hall’ që e ka kapur. Këngëtarja…
Mesa duket lajme të mira do të vijnë për të gjithë fansat e Noizy-t. Reperi thuhet se po punon në…

Lajmet e fundit

Detaje të tjera nga atentati me armë në Peqin/ Një vit më parë u vranë tre persona në Bradashesh. Lidhja midis viktimave. Dyshime për..

Kronikë

Detaje të tjera nga atentati me armë në Peqin/ Një vit më parë u vranë tre persona në Bradashesh. Lidhja midis viktimave. Dyshime për..

Duhen edhe pak ditë që të mbushet një vit nga atentati me armë në Bradashesh të Elbasanit ku mbetën të vrarë tre persona, që një tjetër ngjarje e rëndë të...

LSI komenton zgjedhjen e Arben Ahmetajt si ministër i Rindërtimit, Luan Rama: Qytetarët tani do jenë të qetë se Shqipëria do…

Politikë

LSI komenton zgjedhjen e Arben Ahmetajt si ministër i Rindërtimit, Luan Rama: Qytetarët tani do jenë të qetë se Shqipëria do…

Luan Rama, zëvendëskryetari i LSI ka folur sot për vendimin e kryeministrit Edi Rama për ministrin e Shtetit për Rindërtimin si dhe projektligjin e maxhorancës për mediat. Në qëndrimin e tij...

I dëmtuar nga tërmeti/ Universiteti i Mjekësisë mbyll dyert për këtë vit

Sociale

I dëmtuar nga tërmeti/ Universiteti i Mjekësisë mbyll dyert për këtë vit

Universiteti i Mjekësisë ka pezulluar mësimin deri në datën 6 janar të vitit 2020. Sipas vendimit të rektorit të Universitetit të Mjekësisë, Arben Gjata stuentët nuk do të zhvillojnë mësim për shkak...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!