Ajo u kurorëzua kohët e fundit si fituese e një gare të këndimit në Kinë. Por Jessie J provoi se…
Kohët e fundit ballerina shqiptare Klaudia Pepa ka qenë shumë e përfolur në mediat rozë. Fotot nudo të saj dhe…
Këngëtarja amerikane Ariana Grande ka shpërthyer në lot, teksa ka dhënë intervistën e parë televizive në emisionin “The Tonigh’’ që…
Çifti i famshëm turk Kadir Dogulu dhe Neslihan Atagul janë parë teksa dalin nga spitali.  Ata janë fotografuar nga paparacët…
Tema më e diskutuar e momentin jo vetëm në Britani por edhe në të gjithë botën , pë rata që…
Përveç intervistave dhe rrëfimeve në emisionet televizive Vip-at e shoëbizz-it aktualisht kanë edhe një tjetër mjet komunikimi i cili aktualisht…
David Beckham ka marrë një surprizë të bukur për 43 vjetorin e tij nga djali i madh, Brooklyn. Familja ka…
Maji është muaji ideal për artistët për të nisur pushimet pasi projektet e shumta muzikore nuk e favorizojnë këtë gjatë…
Një fotografi e postuar dje nga këngëtari Eugent Bushpepaj, i cili përfaqëson Shqipërinë në Eurovizion emocionoi shqiptarët, por nuk ka…
Aktori Johnny Depp është futur sërish në telashe. Pas peripecive që kaloi nga një seancë gjyqësore në tjetrën për shkak…
Sukseset e Dua Lipës nuk kanë të ndalur në arenen e muzikës botërore.Në numrin e ri të revistës Elle personazh…
Reperi i famshëm amerikan Kanye West javët e fundit ka vendosur të nxjerrë në shesh çdo gjë rreth jetës së…

Lajmet e fundit

Rreth shkëputjes nga ‘Berishizmi’

Politikë

Rreth shkëputjes nga ‘Berishizmi’

  Nga Mehmet Elezi - 20/10/2021 Kërkojnë me u shkëputë nga “berishizmi”. Berishizmi është pak a shumë periudha me protagonist Berishën. Mos duan të thonë: -me u shkëputë nga NATO? Anëtarësimi në NATO u...

Me pamje, mësymja e RENEA në një lokal në Kukës, arrestime për drogë dhe baste

Kronikë

Me pamje, mësymja e RENEA në një lokal në Kukës, arrestime për drogë dhe baste

  Policia e Kukësit në bashkëpunim me forcat RENEA ka zhvilluar një operacion antidrogë në Kukës të koduar si “Vila”për shkatërrimin e një baze droge në një lokal të marrë me...

Mitrovicë, anëtarët e 'Listës Serbe' i drejtohen së bashku kutive të votimit

Politikë

Mitrovicë, anëtarët e 'Listës Serbe' i drejtohen së bashku kutive të votimit

  Lista Serbe është partia e vetme serbe e Kosovës, e cila në të gjitha zgjedhjet merr pjesë me mbështetjen e Beogradit zyrtar. Pjesëtarë të këtij subjekti janë parë bashkërisht të dielën...