Roli i Emilia Clarke si Daenerys Targaryen në “Game of Thrones” filloi me shumë skena nudo, të cilat sezon pas…
Pas lidhjes së shkurtër që pati me Tyler Cameron, Gigi Hadid po përflitet për një ribashkim të mundshëm me dashurinë…
Moderatorja dhe autorja e "Casa de los 3s" në RTV Ora, Dajana Shabani ka vënë re se emri i saj…
Jennifer Lopez nuk u pagua aspak për rolin e Ramonës në filmin“Hustlers”, i cili pati sukses të madh dhe pushtoi…
Ish kampioni i garave me motorë vendosi një tjetër rekord shpejtësie, këtë herë me anë të një traktori. Mjeti 5…
Vajza 7-vjeçare e Jay-Z dhe Beyoncé-s, Blue Ivy Carter, fitoi çmimi Ashford & Simpson Songwriter’s Award Train Soul 2019 të…
Gerogina Rodriguez është një nga femrat më joshëse në botë. E panjohur përpara lidhjes me Cristiano Ronaldon, por që po…
Mund të mos jetë një ide e mirë të përdorësh fytyrën e një ylli botëror për të falsifikuar pasaportën. Këtë…
U bë një kohë të gjatë pa marrë asnjë lajm nga Beyonce dhe sapo nisëm t’ja ndjenim mungesën, na mahniti…
Këngëtarja e famshme Dua Lipa, dukej shumë më ndryshe kur ka qenë fëmijë, me atë që është sot. Dua Lipa,…
Prej disa ditësh, këngëtarja Genta Ismajli qëndron në Turqi ku po punon për projektin e ri muzikor. Pikërisht në momentin…
Pas publikimit të këngës “Thjesht të du”, e cila duket se pati sukses të menjëhershëm, dhe realizimit të këngës së…

Lajmet e fundit

“Furtunë” në Hipotekën e Beratit, KLSH kallëzon në Prokurori drejtues dhe ish-drejtues të institucionit

Aktualitet

“Furtunë” në Hipotekën e Beratit, KLSH kallëzon në Prokurori drejtues dhe ish-drejtues të institucionit

“Furtunë” në Hipotekën e Beratit, KLSH kallëzon në Prokurori drejtues dhe ish-drejtues të institucionit Shkelje në hipotekën e Beratit – KLSH kallëzon në Prokurori shumë punonjës të këtij intitucioni për “shpërdorim...

Virusi i Ebolës po përhapet me shpejtësi në këtë shtet, ja sa raste u shënuan

Aktualitet

Virusi i Ebolës po përhapet me shpejtësi në këtë shtet, ja sa raste u shënuan

Rastet me virusit vdekjeprurës Ebola janë rritur në Republikën Demokratike të Kongos. Punonjësit e kujdesit shëndetësor mbeten kryesisht larg nga vendet ku gjenden njerëzit e sëmurë, pasi militantët sulmuan kampin e...

Detaje të tjera nga atentati me armë në Peqin/ Një vit më parë u vranë tre persona në Bradashesh. Lidhja midis viktimave. Dyshime për..

Kronikë

Detaje të tjera nga atentati me armë në Peqin/ Një vit më parë u vranë tre persona në Bradashesh. Lidhja midis viktimave. Dyshime për..

Duhen edhe pak ditë që të mbushet një vit nga atentati me armë në Bradashesh të Elbasanit ku mbetën të vrarë tre persona, që një tjetër ngjarje e rëndë të...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!