Pauza e kampionatit me lojtarët që janë nisur në grumbullimet me kombëtaret (13 prej tyre) mund të sjellë pak qetësi…
“Arena Kombëtare” ka kaluar me sukses të gjitha testet për të qenë gati për të pritur një ndeshje të rëndësishme.…
Jo vetëm punë në fushë për të zgjidhur problemet e klasifikimit, Milan po provon të hidhet në merkato për ti…
Nga kapiten e lider i ri i skuadrës, pas lamtumirës së Daniele De Rossi, në zgjedhjen e dytë (ose të…
Në futbollin italian nuk ka qetësi! Pas koreve raciste ndaj Mario Balotellit, së fundmi një tjetër akt anormal ka shpërthyer…
Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, ka këmbëngulur se Lionel Messi do të mbetet pjesë e klubit katalonas për të…
I kanë mjaftuar vetëm 10 ndeshje në të cilat ka shënuar 9 gola, 5 në kampionat dhe 4 në Champions…
Trajneri Edi Reja ka publikuar listën e lojtarëve për ndeshjen kundër Andorrës dhe Francës. Risia e madhe është Florian Kamberi.…
Dinamo, ekipi 18 herë kampion është në gjendjen e tij më të keqe në të gjithë historinë. Ekipi është në…
Tifozët e Bundesligës gjermane shquhen për koreografitë e tyre spektakolare pak rëndësi ka nëse skuadra që ata mbështesin, lufton për…
Ish-shefi i Arsenalit, Arsene Venger, do të bisedojë me drejtuesit e Bajernit të Mynihut javën tjetër. Venger, 70 vjeç, i…
Një ndeshje e çmendur në Ballsh, një 90 minutësh i nxehtë dhe plot emocione ai i zhvilluar në “Adush Muça”…

Lajmet e fundit

Me 221 km/h në aksin Sauk-TEG.

Aktualitet

Me 221 km/h në aksin Sauk-TEG.

Një shpejtësi e çmendur dhe frikshme që rrezikon edhe përdoruesit e tjerë të rrugës. “Radari dhe polici të shpëtojnë jetën. Vijon të ndodhë në aksin rrugor Sauk – Teg. 221 km/h...

Çfarë duhet të pini për kujtesë dhe mendje të fortë? Ja kujdesi që ju duhet

Shëndeti

Çfarë duhet të pini për kujtesë dhe mendje të fortë? Ja kujdesi që ju duhet

Shëndeti i mirë i trurit do të thotë edhe shëndet i mirë i të gjithë trupit dhe jetë e gjatë. Kur flasim për kujdesin ndaj organizmit, ka me qindra mënyra...

Tërmet i fortë “shkund” Kretën

Aktualitet

Tërmet i fortë “shkund” Kretën

Lëkundje të forta sizmike krijuan panik te qytetarët e Kretës në mëngjesin e kësaj të enjteje. Kreta u godit nga një tërmet me magnitudë 4,9 e shkallës Rihter, mëngjesin e sotëm...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!