Kontrata e Gianluigi Donnarumma me klubin e Milanit skadon në fund të sezonit. Palët nuk kanë gjetur dakordsinë midis tyre…
Ëndrra e madhe dhe nevoja e madhe. Aty në mes, “Zonja e Vjetër” nuk e ka harruar kurrë Pol Pogbanë.…
Skuadra e Barcelonës po vuan shumë nga dëmtimet e lojtarëve. Pas Dembeles, Suarezit, Lengletit dhe Turan, tashmë ishte radha e…
Gentian Muça ishte mungesa e madhe në sfidën e djeshme mes Tiranës dhe Skënderbeut. Lojtari ishte programuar si titullar, por…
Në një sezon zhgënjyes të Werder Bremen, ai që po shkëlqen është Milot Rashica. Megjithsëse skuadra e tij vuan rezultatet…
Mesfushori i Barcelonës, Ivan Rakitic pranon se do të dëshironte të luante me superyllin e Juventusit, Cristiano Ronaldo. Me këtë…
Cristiano Ronaldo është një superyll i sportit. Kudo që ai shkon fansat e futbollit do të ndjekin. Te Reali i…
Kina regjistroi një numër rekord vdekjesh nga koronavirusi të mërkurën. 242 persona humbën jetën, numri më i lartë që prej…
“Djaloshi i artë”, ky është titulli kryesor i të përditshmes spanjolle AS, shoqëruar me foton e Kylian Mbappe. Si një…
Gudberg Kuper shënoi dy gola në debutim dhe më shumë se kaq nuk mund të priste. Sulmuesi i afruar në…
Chelsea ka arritur një marrëveshje verbale me Ajax sa i përket transferimit të Hakim Ziyech. Media holandeze De Telegraaf raporton…
Në fshehtësi të plotë dhe larg syrit të mediave. Kobe Bryant dhe vajzës së tij Gianna iu dha lamtumira e…

Lajmet e fundit

LËKUNDJE TËRMETI NË QYTETIN E KORÇËS, JA SA ISHTE MAGNITUDA

Aktualitet

LËKUNDJE TËRMETI NË QYTETIN E KORÇËS, JA SA ISHTE MAGNITUDA

Mëngjesin e sotëm janë regjistruar lëkundje tërmeti në qytetin e Korçës. Lëkundja u regjistrua rreth orës 08:30 me magnitudë 3,5 të shkallës Rihter, sipas Qendrës Europiane të Tërmeteve. Epiqendra e lëkundjes së...

Skuqja dhe irritimi i lëkurës, simptomë që tregon se mund të jeni prekur nga COVID-19

Aktualitet

Skuqja dhe irritimi i lëkurës, simptomë që tregon se mund të jeni prekur nga COVID-19

Skuqja dhe irritimi i lëkurës është shtuar në listën e simptomave të pacientëve të prekur me COVID-19, kanë bërë të ditur zyrtarë shëndetësorë në Britaninë e Madhe, ku 1 në...

EMRAT/ Posedonin ‘1 mln paund’ drogë pranë stacionit të policisë, dënohen 2 shqiptarët e arrestuar

Aktualitet

EMRAT/ Posedonin ‘1 mln paund’ drogë pranë stacionit të policisë, dënohen 2 shqiptarët e arrestuar

Para gjykatës, dy burra shqiptarë kanë pranuar se kanë kultivuar kanabis, pasi një fabrikë “një milion paund” u gjet në pjesën qendrore të Whitehaven – afër stacionit të policisë së...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!