Sukseset e Dua Lipës nuk kanë të ndalur në arenen e muzikës botërore.Në numrin e ri të revistës Elle personazh…
Reperi i famshëm amerikan Kanye West javët e fundit ka vendosur të nxjerrë në shesh çdo gjë rreth jetës së…
Cristiano Ronaldo duket se nuk po mendon vetëm për të thyer rekorde në fushën e blertë, por edhe jashtë saj.…
Ai është vetëm 22 vjeç, por zëri dhe bukuria e tij e kanë bërë që të jetë një prej djemve…
Shumë personazhe publike shqiptare njihen për jetën luksoze që bëjnë. Duke qenë dhe mjaft aktivë në rrjetet sociale, nuk ngurojnë që…
Këngëtaren Miriam Cani prej vitesh jemi mësuar që ta shikojmë pothuajse gjithmonë me të njëjtën pamje. Me flokët e gjatë…
Kunati  i saj, Kanye West ka publikuar së fundmi koleksionin e tij të ri të veshje. Kurse Kourtney Kardashian ka…
Kim Kardashina mesa duket është bërë nostalgjike pasi ylli mediave rozë ka postuar një foto të vitit 1999 ku bashkë…
Këngëtarja dhe aktorja e famshme Selena Gomez është gati të lançojë hitin e radhës. Kënga e saj e re do…
Pasi publikoi një foto ku e akuzuan se i kishte bërë fotoshop dhe  krahut ka reaguar ish velina e ‘Xing’. …
Kylie Jenner dhe i dashuri i saj Travis Scott janë fotografuar duke shijuar pushimet familjare së bashku me vajzën e…
Prej vitesh ata të dy përfliten për një lidhje të mundshme, madje disa kohë më parë u përfol se çifti…

Lajmet e fundit

Britania në alarm për shqiptarë, deputetët: Të dërgohen në Ruandë, janë vend në paqe

Politikë

Britania në alarm për shqiptarë, deputetët: Të dërgohen në Ruandë, janë vend në paqe

  Fluksi i madh i emigrantëve shqiptarë që po përpiqen të hyjnë ilegalisht në Britaninë e Madhe, ka detyruar ligjvënësit atje të kërkojnë rikthim të skemës së Ruandës. Plani parashikon që individët...

Qytetarët revoltohen para zyrës së tij, Çuçi largohet nga godina e Ministrisë së Brendshme

Politikë

Qytetarët revoltohen para zyrës së tij, Çuçi largohet nga godina e Ministrisë së Brendshme

  Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi është larguar nga zyra e tij para fillimit të protestës për vdekjen e 7-vjeçares në Himarë, e cila u përplas nga skafi i drejtuar nga...

3 arsyet pse siguracionin “Karton Jeshil” duhet ta merrni nga SIGAL UNIQA

Aktualitet

3 arsyet pse siguracionin “Karton Jeshil” duhet ta merrni nga SIGAL UNIQA

  Gushti parashikohet të jetë muaji më i nxehtë i vitit dhe shumë prej nesh kanë nisur tashmë pushimet verore me zonat bregdetare janë destinacionet e preferuara.Disa zgjedhin Shqipërisë, ndërsa disa...