×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 44

Ditën e kluar një foto e postuar nga këngëtari Elgit Doda ka bërë xhiron e rrjetit për shkak se në…
Bill Cosby dhe Roman Polanski janë përjashtuar nga Akademia Amerikane e Arteve Filmike dhe Shkencës. Organizata prestigjioze, e cila organizon…
Babai i Meghan Markle do ta shoqërojë atë në altar kur të martohet me Princin Harry më vonë gjatë këtij…
Arilena Ara ka zgjedhur ti bëjë një dedikim babait të saj në ditën e tij të lindjes duke postuar një…
Pyetja më e shpeshtë që i drejtohet personazheve të ekranit është: “A ke një lidhje apo single?” Sepse publiku është…
Prej disa kohësh, futbollisti i mirënjohur shqiptar, Lorik Cana, është zhvendosur në Itali, ku po jeton me bashkëshorten e tij…
Rrjetet sociale kanë qenë gjithnjë pjesë integrale e aktivitetit të Kylie Jenner dhe tani janë më të vlefshme se kurrë.Mund…
Dua Lipa ka vazhduar suksesin e saj të jashtëzakonshëm në skenën e muzikës botërore.Bukuroshja shqiptare ka kohë që ka lansuar…
Kim Kardashian West dhe dhëndri i presidentit, Jared Kushner do të bashkohen për të liruar nga burgu një gjyshe 62-vjecare…
Një prej emrave më të njohur në industrinë e modës është Donatella Versace që sjell cdo sezon trende të reja.…
Rita Ora ka vazhduar me angazhimet e saj të ngjeshura. Bukuroshja nga Prishtina ka pozuar për revistën “Style”. Në të bardhë…
Sipas mediave të huaja, babai transgjinor e yllit të televizoneve Kylie dhe supermodeljes Kendall, Caitlyn Jenner po planifikon të martohet.Ajo…

Lajmet e fundit

Britania në alarm për shqiptarë, deputetët: Të dërgohen në Ruandë, janë vend në paqe

Politikë

Britania në alarm për shqiptarë, deputetët: Të dërgohen në Ruandë, janë vend në paqe

  Fluksi i madh i emigrantëve shqiptarë që po përpiqen të hyjnë ilegalisht në Britaninë e Madhe, ka detyruar ligjvënësit atje të kërkojnë rikthim të skemës së Ruandës. Plani parashikon që individët...

Qytetarët revoltohen para zyrës së tij, Çuçi largohet nga godina e Ministrisë së Brendshme

Politikë

Qytetarët revoltohen para zyrës së tij, Çuçi largohet nga godina e Ministrisë së Brendshme

  Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi është larguar nga zyra e tij para fillimit të protestës për vdekjen e 7-vjeçares në Himarë, e cila u përplas nga skafi i drejtuar nga...

3 arsyet pse siguracionin “Karton Jeshil” duhet ta merrni nga SIGAL UNIQA

Aktualitet

3 arsyet pse siguracionin “Karton Jeshil” duhet ta merrni nga SIGAL UNIQA

  Gushti parashikohet të jetë muaji më i nxehtë i vitit dhe shumë prej nesh kanë nisur tashmë pushimet verore me zonat bregdetare janë destinacionet e preferuara.Disa zgjedhin Shqipërisë, ndërsa disa...