×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 44

Babai i Meghan Markle do ta shoqërojë atë në altar kur të martohet me Princin Harry më vonë gjatë këtij…
Arilena Ara ka zgjedhur ti bëjë një dedikim babait të saj në ditën e tij të lindjes duke postuar një…
Pyetja më e shpeshtë që i drejtohet personazheve të ekranit është: “A ke një lidhje apo single?” Sepse publiku është…
Prej disa kohësh, futbollisti i mirënjohur shqiptar, Lorik Cana, është zhvendosur në Itali, ku po jeton me bashkëshorten e tij…
Rrjetet sociale kanë qenë gjithnjë pjesë integrale e aktivitetit të Kylie Jenner dhe tani janë më të vlefshme se kurrë.Mund…
Dua Lipa ka vazhduar suksesin e saj të jashtëzakonshëm në skenën e muzikës botërore.Bukuroshja shqiptare ka kohë që ka lansuar…
Kim Kardashian West dhe dhëndri i presidentit, Jared Kushner do të bashkohen për të liruar nga burgu një gjyshe 62-vjecare…
Një prej emrave më të njohur në industrinë e modës është Donatella Versace që sjell cdo sezon trende të reja.…
Rita Ora ka vazhduar me angazhimet e saj të ngjeshura. Bukuroshja nga Prishtina ka pozuar për revistën “Style”. Në të bardhë…
Sipas mediave të huaja, babai transgjinor e yllit të televizoneve Kylie dhe supermodeljes Kendall, Caitlyn Jenner po planifikon të martohet.Ajo…
Ditën e kaluar modelja më e famshme në industrinë e modelingut mori kritika të ashpra së bashku me revistën prestigjose…
Xhensila Myrtezaj është në pritje të fëmijës nga martesa me partnerin e saj Bes Kallaku, por mesa duket frika nga…

Lajmet e fundit

Rreth shkëputjes nga ‘Berishizmi’

Politikë

Rreth shkëputjes nga ‘Berishizmi’

  Nga Mehmet Elezi - 20/10/2021 Kërkojnë me u shkëputë nga “berishizmi”. Berishizmi është pak a shumë periudha me protagonist Berishën. Mos duan të thonë: -me u shkëputë nga NATO? Anëtarësimi në NATO u...

Me pamje, mësymja e RENEA në një lokal në Kukës, arrestime për drogë dhe baste

Kronikë

Me pamje, mësymja e RENEA në një lokal në Kukës, arrestime për drogë dhe baste

  Policia e Kukësit në bashkëpunim me forcat RENEA ka zhvilluar një operacion antidrogë në Kukës të koduar si “Vila”për shkatërrimin e një baze droge në një lokal të marrë me...

Mitrovicë, anëtarët e 'Listës Serbe' i drejtohen së bashku kutive të votimit

Politikë

Mitrovicë, anëtarët e 'Listës Serbe' i drejtohen së bashku kutive të votimit

  Lista Serbe është partia e vetme serbe e Kosovës, e cila në të gjitha zgjedhjet merr pjesë me mbështetjen e Beogradit zyrtar. Pjesëtarë të këtij subjekti janë parë bashkërisht të dielën...